KURUMSAL

Hakkımızda

1990 yılında plastik sektöründe faaliyete başlayan Özmet Plastik, ürünlerinde kalite, estetik ve fonksiyonellik çıtasını daima yükselten anlayışı ile ulusal pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da söz sahibi olmanın gururunu yaşamaktadır.

Firmamız 30 yıldır birlikte çalıştığı müşterilerine sunduğu hizmetlerde en önemli amacı; kaliteden ödün vermeden, hijyenik, pratik ve şık ürünler sunmak. Özmet Plastik, 30 yıla yakın birikimini teknolojik gelişmelere adapte edip çalışmalarını sürdürmektedir.

Yepyeni desenlerle kalite standartları doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti verme anlayışını belirleyen firmamız, mutfakta yepyeni vizyon hazırlamaktadır.

Yeni ürün ve projelerle yaşam alanınızdaki yerini genişletmeye amaçlayan firmamız, gelecek yıllarda siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerlemeyi ve büyümeyi en büyük hedef olarak belirlemiştir.Üretim Anlayışımız

Özmet Plastik, evinizin her köşesinde severek kullanabileceğiniz pratik, şık ve hijyenik ürünler üretmektedir. Ürün gamını her geçen gün hayatınızı kolaylaştıracak, günlük yaşantınızda size zaman kazandıracak ve evinize estetik katacak ürünlerle genişletmektedir.

Makine ve kalıpları modern çağa ayak uyduracak teknoloji seviyesinde olan Özmet Plastik, aylık ortalama 200 ton hammadde tüketimi yapmaktadır. Birinci sınıf hammaddeden üretilen, gıda ile temas edebilen sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı sertifikalar ile üretimi yapılan ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Copyright ©2019 Özmet Plastik Kalıp Makina San. Tic. Ltd. Şti. - Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım - Global Medya